İÇERİK KATEGORİLERİ

Okul Öncesi Eğitim Bıcır Bıcır Etkinlik Kitabı

Gebelik ve Annelik güvencesiyle, 3 Yaş ve sonrası çocuklar için egitim kitabı. Sizde çocuğunuzun veya öğrencilerinizin eğitimlerine katkıda bulunmak için bu etkinlik kitabını satın alabilirsiniz. Bilgi ve Sipariş için Whatsapp numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürünü Nasıl Sipariş Verebilirim?

Aşağıda yeralan Whatsapp numaramızdan Etkinlik Kitabı siparişinizi verebilirsiniz. Ödeme Yapı Kredi Bankasına Havale/EFT yoluyla gerçekleştirilmektedir. Ürün MNG kargo ile aynı gün (hafta sonları hariç) içinde tarafınıza kargolanacaktır ve sipariş takip numarınız sizinle paylaşılacaktır.

gebelik annelik wapp siparis

Bıcır Bıcır Etkinlik Kitabı Fiyat: 34 TL KDV ve Kargo dahil fiyatıdır. Etkinlik Seti tarafınıza faturalı şekilde, kargo masrafı tarafımızdan ödenerek gönderilmektedir.

Ürün Resimleri:

Bıcır Bıcır Etkinlik Seti Resim 1

Bıcır Bıcır Etkinlik Seti Resim 2

Ürün Açıklaması

Etkinlikler, kitap içinde yer alan hayvan karakterlerinden seçilmiştir.

Okuma yazma çalışmalarında kullanılan karakterlerin sanat etkinliği çalışmalarında da kullanılması bütünleştirilmiş eğitim modelini desteklemektedir.

Etkinlik dosyamızda kesme, kesme-yapıştırma, yırtma-yapıştırma, katlama, yuvarlama ve artık materyallerle çalışmalara yer verilmiştir.

Etkinliklere göre kâğıt kalınlıkları değişmektedir.

Etkinlikler, kolaydan zora doğru bir sıra takip etmektedir.

Etkinliklerin bitmiş hâlleri resimlenip, açıklama sayfasına konulmuştur.

Yapacağınız etkinliklerde özellikle proje çalışmalarını destekleyecek önerilere yer verilmiştir. Gelişim alanları bir bütündür. Okul öncesi eğitimde, çocukların; bilişsel, sosyal ve duygusal gelişimini desteklerken, psikomotor becerilerini de desteklemek gerekir.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK YAZILAR