İÇERİK KATEGORİLERİ

Doğum Hikayeleri

Şüphesiz ki anne adayları için hayatta en çok heyecan duyulan an gebelik testini yapıldığı süreçtir. Sonucun pozitif olması heyecanın yerini mutluluğa, sevinç gözyaşlarına ve şaşkınlığa bırakır. Sonucun olumlu olması demek eve yeni bir üyenin katılması ve aileye neşenin gelmesi demektir. Bu güzel haber öncelikle baba olmak üzere tüm aileyi çok mutlu eder. Bu şekilde anne adaylarının doğum hikâyeleri için ilk hatırası hafızalara yerleşmiş olur.

Bebeğinizin yaşama ilk adımı kalbinizde attığını öğrendikten sonra yapmanız gereken tek şey hayatınızı daha kaliteli yaşamak olacaktır. Bebeğiniz zarar görmesin diye en sağlıklı besinleri yemek ve en iyi aktiviteleri yapmak isteyeceksiniz. Doğum anı gelene kadar bu küçük mucizeyi dünyada yaşayabilecek konuma getirmeli ve onu önce kendi içinizde büyütmelisiniz.

Bebeğinizin Doğmasına 1 Ay Kala…

Aşerdiğinizde bebeğinizin canının ne istediğini ilk siz anlayacaksınız ve bunu temin etmek için ise devreye kahraman baba girecek. Gebeliğin son ayı sizin için en az bebeğinizin olacağı günü öğrendiğiniz kadar heyecanlı geçecektir. Korku, endişe ve mutluluğun yine bir arada yaşanacağı bu ayda aklınızda olan tek şey bebeğinizin sağlıklı bir şekilde doğması olacaktır.

Hayatınızın en güzel dokuz aynı sizin gibi anne adayları ile paylaşmak ve yaşadığınız mutlulukları, komik anlarınızı, nerelerde zorlandığınızı, bebeğinizin doğum anında neler hissettiğinizi ve yaşadığınız ağrıları anlatmak için siz de doğum öykünüzü bizimle paylaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra sizin gibi anne adaylarının da duygularını görmek için doğum hikâyeleri bölümünü inceleyebilirsiniz.

Devamını Göster