Alt kategorileri Göster

Kadın; bilmeyene ‘nefs’ bilene ‘nefes’tir”. Şems-i Tebrizi kadını işte böyle tanımlıyor. Ancak sizin de farkına vardığınız gibi kadın her daim bilinmezlikle beraber anılıyor. Peki, neden? Çünkü kadın derindir! Konuştuğunda derinliklerin sığlaştığı, sustuğunda ise tehlike çanlarının çalmaya başladığı kadın, hayatı çocukken öğrenip kitabı kapatmaz. Yaşamı boyunca öğrenmeye devam eder. Öğrendiklerini harmanlayıp yaşamını şekillendirir. İşte bu noktada çoğu zaman bir rehbere de ihtiyaç duyar.

Rehberiniz Size Yalnızca Bir Tık Uzaklıkta!

Kadın sağlığı, kadın psikolojisi, evlilik süreci, hamilelik dönemi, çocuk bakımı ve daha pek çok konuda bilgi açlığını doyuracak, üstüne bir de keyif kahvesi içmenizi sağlamak için varız! Artık, kadına dair ya da kendinize dair merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulabileceğiniz, sürekli güncellenen içeriği ile zamanı yakalamanızı sağlayacak bir rehberiniz var. Elbette kadınlar için yeryüzünde bebeklerinden daha önemli hiçbir şey yoktur. Bunun farkındayız ve site içeriğimizde en çok hamilelik ve bebeklere dair bilgilere yer veriyoruz.

Her şeyin başı sağlık… Kadınların sağlık konusunda erkeklerden daha fazla dikkatli olmaları gerekiyor. Çünkü kadınlar bir bebek dünyaya getiriyor ve bu bebeğin tüm sorumluluğunu gerekirse tek başına üstlenebiliyor. İşte bu nedenle sağlıklarından hayatlarının hiçbir döneminde ödün vermemeleri gerekir. Kadın hastalıkları ve kadın sağlığı konusunda bilmeniz gereken çok önemli detaylar var. Belki de bihaber yaşadığınız bu detaylar, sizin yaşamınız için son derece önemli bilgilerdir. Öğrenmek için henüz geç değil! Sağlığınız için bilmeniz gereken her detayı sitemizde bulacaksınız.

Paniğe Mahal Bırakmayan Hamilelik Makaleleri Burada!

Kadınlar için yepyeni bir hayatın başlangıcı anlamına gelen hamilelik süreci aynı zamanda onların kendilerini farklı bir birey gibi hissetmelerine neden olabiliyor. Tüm metabolizmanın ve tüm hormonların değiştiği gebelik sürecinde yaşanan sıkıntıları çok iyi biliyor, size sıkıntılarınızı değil, yaşadığınız sıkıntılara derman olacak ipuçlarını aktarıyoruz. Çoğu zaman hamilelik sürecinde “bilseydim hazırlıklı olurdum” diyebileceğiniz dönemler de yaşayabiliyorsunuz.

Ancak sitemizi düzenli olarak ziyaret eden anne adayları bu cümleyi hiç kullanmıyor. Çünkü nasıl bir süreç yaşayacaklarını, hamilelik döneminde hafta hafta neler olacağını çok iyi biliyorlar. Trimester dönemlerinden bebeğin gelişimine, yapılması gereken testlerden huzurlu bir hamileliğin olmazsa olmazlarına kadar aradıkları tüm bilgiler tek bir adreste!

Yalnız değilsiniz! Sizin yaşadığınız sorunları ve sıkıntıları yaşayan yüzlerce kadın var. Paylaşmak ise sorunların yükünü bir nebze olsun azaltabiliyor. Eğer siz de buna katılıyorsanız forum bölümünde sorunlarınızı paylaşabilir, sıkıntılarınızı hafifletebilirsiniz. Kadını kadın yapan her şey için tek bir site size yetecek!