Genellikle sosyal ortamlarda, medyada kısacası yaşamda kadınların yaşadıkları sorunlar konuşulur, tartışılır ve gündeme gelir. Oysa sorunlarını konuşmaktan pek hoşlanmayan erkekler de yaşamları boyunca envai çeşit problem ile mücadele etmek zorunda kalabilir. Yaşamda karşılaştıkları sorunlar kadınlarda çok farklı, erkeklerde çok farklı tepkimelere neden olur. Kadınlar erkeklerden daha fazla araştırır ve daha çok bilgi edinerek sorunlarına çözüm arar. Erkekler ise bu araştırmalara pek vakit ayırmadan sorunlarını kendi yöntemleri ile çözmeye çalışır.

Erkeklere Has Sorunlar ve Çözümler Tek Adreste!

Bu durumu gayet iyi bildiğimiz için erkeklere yönelik içeriklerimizi olabildiğince yalın ve kısa hazırladık. Sadece aradığınız bilgiyi içeren metinler sayesinde artık siz erkekler de sorunlarınıza nokta atışı yapabilecek ve köklü çözümler üretebileceksiniz. Hatta şimdiye dek hiç kimse ile konuşmaya dahi cesaret edemediğiniz sorunları bu sitede çözümleyebilirsiniz. Örneğin kısırlık aslında her 10 erkekten birinin sorunu… Ancak yüksek olasılıkla siz şimdiye dek çevrenizde kısırlık sorunu yaşadığını dile getiren bir erkek ile karşılaşmadınız. Çünkü erkekler bu tür konuları gizli tutmayı yeğler.

Ancak bu durum internet üzerinden de araştırma yapmayacağınız anlamına gelmez. Sizin gibi yüz binlerce kişinin benzer durumlar yaşadığın öğrenmek bile kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Ayrıca yaşadıklarınızın ne olduğunu tanımlamanız, bir sorun olup olmadığını tespit edebilmeniz için de en doğru adreste bulunduğunuzu hatırlatmak isteriz. Bu kategoride yalnızca sorunlar yok. Çözümler ve yaşamın erkeklere armağanı olan pek çok detay var! Biz, hayatınız hem olumlu hem de olumsuz yönleri ile şekillendirirken yanınızda olmaya talibiz.

Yaşamın Her Aşamasında Erkekleri Yalnız Bırakmıyoruz!

Çocuk sahibi olmak tıpkı kadınlar gibi erkekler için de hayatın dönüm noktalarından biridir. Ancak bu konuda yaşam pek adaletli değil! Kadınlar mizaçları gereği ebeveyn olmaya daha hazırdır. Bu süreci daha kolay atlatır ve anne olmayı çok kısa sürede öğrenir. Erkeklerin ebeveyn olma yolunda verdiği mücadele kadınlara göre biraz daha uzun sürer. Daha büyük bocalamalar yaşanır ve durum daha geniş bir çerçeveden değerlendirilir. İşte bu nedenle erkeklerin ebeveyn olma konusunda kadınlardan daha büyük bir desteğe ihtiyacı vardır.

O desteği vermeye talibiz. İyi bir baba olmak aslında hiç zor değil. Yapmanız gerekenler ve yapmamanız gerekenleri öğrendiğinizde siz de kendi babanız gibi iyi bir baba olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken her çıkmazda hissettiğinizde sitemizi ziyaret etmek olacak. Aradığınız tüm bilgileri tek bir çatı altında bulacaksınız!