Philips Avent Göğüs Kalkanı Yorum

Doğum çantanıza mutlaka koymanız gereken ürünlerden biri de Philips Avent göğüs kalkanı… Doğumdan hemen sonra göğüslerde yara ve çatlaklar oluşabilir. Hem oluşumunu önlemeye yardım eden hem de mevcut yaraların iyileşme sürecini hızlandıran göğüs kalkanı gün içerisinde yaşadığınız acı hissini de engelleyebiliyor.

Bazı ürünler annelere fayda sağlamakla kalmıyor; adeta imdadına yetişiyor. Çok basit gibi görünen bir ürün aslında çok büyük sorunları ortadan kaldırabiliyor. Bunlardan biri de Philips Avent göğüs kalkanı… Hem sağladığı faydalar hem de pratik kullanım özelliği ile annelerden tam not almayı başaran ürün, özellikle doğum sonrası göğüslerle ilgili yaşanan pek çok sorunu ortadan kaldırabiliyor. Neden Philips Avent göğüs kalkanı kullanmalısınız, biliyor musunuz? İşte birkaç yanıt!

avent gogus kalkani

Göğüs Ucu Yaralarının İyileşmesini Hızlandırıyor!

Doğumdan hemen sonra göğüs ucunda oluşan çatlaklar ve yaralar çiçeği burnunda annelerin kabusu olabiliyor. Bebeklerini emzirmekte de güçlük çeken anneler için bu acı veren durumdan kurtulmak ancak doğru bakım yöntemi ile mümkün. İşte bu durumda devreye göğüs kalkanı giriyor. Göğüs ucunun kıyafet ile temasını önlerken bir yandan da yeteri kadar oksijen almasını yani hava ile temasını sağlıyor. Bu sayede iyileşme belirgin bir düzeyde hızlanıyor!

Krem Benzeri Bakım Ürünlerinin Kıyafete Bulaşmasını Önlüyor!

Göğüslerde çatlak ve yara oluşmasını önlemek için de göğüs kalkanı kullanılabilir. Çünkü her gün hatta bazen günde birkaç defa göğüslerinize sürdüğünüz kremler, jeller ve diğer bakım ürünlerinin kıyafetinize bulaşmasını önlüyor. Bu sayede çok daha verimli bir bakım yapabiliyorsunuz.

avent gogus kalkani kullanimi

Anne Sütünün Boşa Gitmesini Engelliyor!

Özellikle doğum sonrasında göğüslerden damla damla sızan anne sütünün her damlası çok kıymetli! Philips Avent göğüs kalkanının hazne bölümü işte bu yüzden var. Sızan süt bu bölüme birikiyor ve böylece boşa gitmiyor. Silikon olan bölümü kullanım esnasında göğse tam olarak yapıştığından küçük bir damla anne sütünü dahi yakalıyor.

Acı Hissini Azaltıyor!

Yara olan göğüs uçlarının kıyafete ya da sütyene her temasında canınız yanar. Oysa göğüs kalkanı bu teması engelliyor. Böylece gün boyunca hiçbir acı hissetmeden göğüslerinizin iyileşme sürecini atlatabiliyorsunuz. Bebeğinizi çok daha rahat emzirebildiğiniz için stres düzeyiniz de buna bağlı olarak azalıyor. Sonuç olarak mutlaka doğumdan önce bu ürünü de temin edin!

Sizde Avent göğüs kalkanı yada benzeri bir ürün kullanıyor yada kullanmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıda bulunan Facebook yorum kısmından yorumlarınızı / düşüncelerinizi bizimle paylaşın.