Doğum Fotoğrafçısı

Bebeğinizin dünyaya geldiği o gün yalnızca hafızalarınızda bir anı olarak kalmasın. Avrupa’da artık gelenek haline gelen doğum fotoğrafçılığı ülkemizde de yaygınlaşıyor. Profesyonel bir doğum fotoğrafçısı ile anlaşarak o büyülü anların hepsinin ölümsüzleşmesini sağlayabilirsiniz.

Anne ya da baba olacağınızı öğrendiğiniz andan itibaren hiçbir şey sizin için eskisi gibi değil ve olmayacak da… Artık hayatınızın dönüm noktasına ulaştınız. O dönüm noktasından itibaren yeni bir hayat başlıyor çünkü anne ya da baba olacaksınız. Hayatınızın en önemli anı ise bebeğiniz ile tanıştığınız an olacak. Peki, bu büyülü anı ölümsüzleştirme fikrine ne dersiniz?

doğum fotoğrafçısı öneri

Bütün “İlk”ler Ölümsüzleşmeyi Hak Ediyor!

Bunun için tek yapmanız gereken doğum anı fotoğrafları çekilmesidir. Ancak anne baba ve yakınlar elbette o önemli anda fotoğraf çekmeyi düşünemiyor. Bu nedenle bir doğum fotoğrafçısı ile anlaşmakta çareyi buluyorlar. Bebeğin hayata merhaba dediği an, ilk ağlaması, ilk gülümsemesi, baba ile ilk tanışması ve ilk bakışması en önemli anlar arasında yer alıyor. Heyecan, mutluluk ve sevinç gözyaşları eşliğinde yaşanan bu ilk anlardan oluşan harika bir albüme sahip olabilirsiniz.

doğum fotoğrafçısı

Aslında doğum resimleri yurt dışında, özellikle de Avrupa ülkelerinde tam bir gelenek haline geldi. Yurt dışında herkes mutlaka bir doğum fotoğrafçısı ile anlaşıyor ve bebeğinin ilk resimlerinin profesyonel bir fotoğrafçı tarafından çekilmesini sağlıyor. Böylece kendileri o anın tadını çıkarırken birbirinden güzel onlarca farklı fotoğrafa sahip olabiliyorlar.

Herkes Dünyaya Geldiği O İlk Anı Görmek İster!

Ülkemizde ise bebek fotoğrafları genellikle bebeğin kırkının çıktığı gün çekiliyordu. Ancak yurt dışından yansıyan muhteşem kareler, Türkiye’de de çok sayıda kişinin bu hizmetlerden faydalanmasını beraberinde getirdi. Anne babalar doğum fotoğrafları ile çocuklarına da muhteşem bir albüm bırakabiliyorlar. Fotoğraf konusunda sizin sınırlarınız olabilir. Önceden fotoğrafçınız ile konuşarak ne gibi fotoğraflar istediğinizi, hangi kareleri albümünüzde istemediğinizi açıkça anlatabilirsiniz. Böylece beklentilerinizi tam olarak karşılayacak bir bebek albümü hazırlanmış olacaktır.

doğum fotoğrafçılıgi

Kısa bir araştırma yaparak yaşadığınız kentte hizmet veren doğum fotoğrafçılarının iletişim adreslerine ulaşabilirsiniz. Ancak mutlaka fotoğrafçınız ile bir ön görüşme yapın. Elbette sizin talepleriniz ön planda tutulacaktır. Ancak genellikle doğum fotoğrafları doğumdan önce başlar. Hamileliğinizin son günlerinde birkaç fotoğraf çekilmelidir. Ardından hastaneye gitme telaşınız, bebeğinizi ilk kez gördüğünüz o muhteşem an ve daha onlarca önemli an objektiflere mutlaka yansımalı…

Doğum Fotoğrafçısı Örnek Fotoğrafları

Yazımızın sonunda bebeklerinizin doğum anını ve sonrasını ölümsüzleştirmek için çektireceğiniz fotoğraflar için fikir sahibi olabilmeniz adına sizlerle bazı örnekler paylaşmak istiyoruz.

dogum fotografcisi harika an

yeni dogmus bebek fotografi

dogum fotografcisi sanatsal foto

dogum fotografcisi olmak

yeni dogmus bebek ilk fotograf

minik ayaklar

yeni dogmus bebek dogum fotografi

yenidogan bebek fotograf karesi

minik eller

dogum fotografciligi bebek resimi

yenidogan ilk kare fotografi

dogum fotografciligi ornekleri

dogum fotografcisi kundakta bebek

dogum fotografcisi firsatlari

dogum fotografcisi en iyi foto

dogum fotografciligi ornek resimleri

dogum ani olumsuzlestirmek

dogum ani dogum fotograficisi karesi