Avent Kelebek Göğüs Koruyucu

Annelerin doğumdan sonra yaşadıkları sıkıntılara çözüm olabilen pek çok ürün var. Bunlardan biri de Philips Avent Kelebek göğüs koruyucu modeli. Göğüs ucunun çıkmasına yardımcı olan ürün aynı zamanda yara olan ve çatlayan göğüs uçlarının iyileşme sürecini de hızlandırıyor. Bebeğe ve anneye hiçbir zarar vermiyor olması da önemli!

Doğum yaptığınızda göğüslerinizle ilgili çeşitli sorunlar da yaşamaya başlayabilirsiniz. Annelerin doğum sonrası en sık karşılaştığı problemler, göğüs ucunun çıkmaması, göğüs ucunda çatlaklar oluşması ve yaralar gelişmesi olarak sıralanabilir. Ancak tüm bu sorunlarla mücadelenizde size yardımcı olabilecek pek çok ürün olduğunu da unutmayın!

Philips Avent Kelebek Göğüs Koruyucu

Bu ürünlerin başında Philips Avent kelebek göğüs koruyucu geliyor. Anneler doğumdan sonra emzirme dönemlerinde meme ucu çıkmıyorsa bu ürünü güvenle tercih edebilirsiniz. Kullanım sırasında hiçbir rahatsızlık vermeyen ürün her gün kullanılabilir. Anneler için son derece önemli olan bu ürün İngiltere’de üretiliyor. Mother & Baby Award for Excellence ödülü almaya hak kazanmış bir tasarım olduğunu da bilmenizde fayda var.

Philips Avent Kelebek Göğüs Koruyucu Özellikleri

Kağıt inceliğinde tasarlanmış olan göğüs koruyucu kıyafetlerin altından asla belli olmuyor. Ayrıca cildi rahatsız etmeyecek kadar yumuşak bir yapıya sahip. Kokusuz olduğundan cildinizde koku bırakacağı ve bebeğinizi emzirirken rahatsızlık vereceği endişesi yaşamanıza da gerek kalmıyor. Philips Avent kelebek göğüs koruyucu silikon malzeme kullanılarak üretiliyor.

Göğüs koruyucu modelinin kelebek şeklinde tasarlanmasının nedeni bebeğin emzirme sırasında göğüs ile daha fazla temas kurabilmesidir. Bu sayede bebeğiniz beslenme sırasında sizin kokunuzu duyabilir ve teniniz ile temas kurabilir. Göğüs uçlarında meydana gelen yaralar ve çatlaklar iyileştiğinde de bebeğiniz göğüs ile direkt temas kurmakta zorlanmayacaktır.

Philips Avent Kelebek Göğüs Koruyucu Ölçüleri

Tasarım iki farklı bedende üretilmis. Biri küçük, diğeri ise standart ölçülerde… Herhangi bir tat da barındırmıyor. Tatsız olan koruyucu bebeğinize de size de bir rahatsızlık vermeyecektir. Çok daha uzun süre emzirmenize yardımcı olacak bu ürün uzmanların önerisi ve onayı ile kullanılması gereken bir koruyucu çeşidi. BPA içermeyen bu ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanız gerektiğini unutmayın.