Bebek Ultrason Görüntüleri Videoları

Üç ve dört boyutlu görüntü alabilen video cihazla sayesinde anne karnındaki bebeğin görüntüleri alınabilmektedir. Bu sayede bebeklerin gelişimi hafta hafta gözlenebilir. Hıçkırma, esneme, gülüş, hareketlenmeden yüz ifadelerine kadar her görüntü ultrason videoları sayesinde alınabiliyor.

Hafta Hafta anne karnında bebeğin gelişimi nasıl oluyor merak ediyormusunuz? 3 boyutlu (3d) ve 4 boyutlu (4d) bebek ultrason video görüntüleriyle bu merakınıza biraz olsun cevap olabilmek istedik.

Bebeğinizin yüz ifadeleri, iletişim kurma isteği, dans edişi, kalp atışı, esnemesi, bağırması, gülmesi, cinsiyet tespiti vb bir çok yüz ve vücut hareketi yanısıra, 3 ve 4 boyutlu ultrason görüntüleriyle haftalık bebek gelişimi tüm detaylarıyla videolarimizda. Ayrıca ikiz ve üçüz bebek ultrason videolarınıda sayfamızda bulacaksınız.

Hafta hafta bebek hareketlerinin ultrason görüntülerini izlemek için tek yapmanız gereken aşağıdaki yer alan resimlerden görmek istediğiniz ultrason görüntüsüne tıklayarak ultrason videosunun büyük halini görüp, izlemek.