Hamile Olduğunuzu Eşinize Söylemenin 3 Yolu

Hamile olduğunuzu tek başınıza öğrendiğiniz anda eşinize bu önemli haberi nasıl vereceğiniz hakkında düşünmeye başlayabilirsiniz. Sizi ve eşinizi en çok heyecanlandırarak akılda kalacak olan sürprizi seçmelisiniz. İster bir akşam yemeğinde isterse de günün en umulmadık anında bu haberi vermeye ne dersiniz?

Anne adaylarının hayatının en heyecan verici olayını öğrendikleri an, hiç şüphesiz ki gebelik testinde çift çizgileri gördükleri zaman dilimidir. O anda hayatın geri kalanı anlamını yitirirken yeni bir canın varoluşu anne adayı için önem kazanan tek şey olur. Kendi içinde bu mutluluğu yaşayan anne adayı, mutluluğunu en yakınındaki hayat arkadaşı ile paylaşmak ister. Peki, siz bu dünyanın en güzel haberini eşinize nasıl verdiniz?

İşte tüm anne adaylarını yakından ilgilendiren ve ilgilerini çekecek olan haber verme yöntemleri…

bebek bekledigi haberi

Sevimli Kutulardan Yardım Alın

Baba olacağını öğrenen bir erkeğin tepkisi, anne adayı için en güzel anlardan biridir. Bu yüzden her ihtimale karşı öncelikle kamerayı eşinize doğrultun. Sevimli bir kutu içine koyacağınız gebelik testini ona alınmış bir hediye gibi verebilirsiniz. Doğum günü ya da yıl dönümü tarzı özel bir güne denk gelmişse gebeliğiniz bunu anlaması asla mümkün olmayacaktır. Bu da sürprizi ikiye katlamak olur.

masada surpriz

Yemek Masanıza Ek Bir Tabak!

Bebeğinizi hayat arkadaşınıza söylemenin bir diğer yolu ise evde oluşturacağınız romantik bir akşam yemeği aracılığı ile olabilir. Hazırlayacağınız yemek masasına 3. bir tabak koyup içerisine de bebeğiniz için seçtiğiniz emzik ya da biberonu koyabilirsiniz. Bunu gördüğü andaki yüz ifadesini bir ömür unutamayacaksınız.

kulaga fisildamak

Kulağına Fısıldayın!

Bu anı ölümsüzleştirmek için romantik bir müzik eşliğinde dans ederken kulağına eğilerek artık 3 kişiyiz diyebilirsiniz. Emin olun o an dünyanın en mutlu insanı olacaktır. Romantik akşam yemeğiniz artık hem siz hem eşiniz hem de dünyaya yeni merhaba diyen bebeğiniz için unutulmaz bir anı olarak kalacaktır.

Sizde kendi hamilelik haberinizi nasıl verdiniz yada vermeyi düşünüyorsunuz? Yazımızın sonunda yer alan yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.