Yay Burcu Bebeği Özellikleri Nelerdir?

Rahat ve neşeli yapısıyla çevresindekileri çok kısa sürede etkileyen Yay burcu bebeği, meraklı yapısı yüzünden sizi çok yoracak sevgili anne adayları. Bu meraklı bebek elinin ulaştığı her şeye dokunmak isteyecek ve onun ne olduğunu öğrenmeye çalışacaktır. Tabi, bu sürede kırdığı döktüğü şeyleri toplamak siz hamarat annelere kalıyor. Kendisine zarar vermemesi için her an göz hapsinizde bulunması iyi olacaktır. Bebek burçları arasında en meraklı bebek olan Akrep, sizi soru yağmuruna tutacaktır ona en doğru cevapları vermeye çalışmalısınız.

Yay Burcu Bebeği ( 23 Kasım – 21 Aralık )

Rahat ve neşeli yapısıyla çevresindekileri çok kısa sürede etkileyen Yay burcu bebeği, meraklı yapısı yüzünden sizi çok yoracak sevgili anne adayları. Bu meraklı bebek elinin ulaştığı her şeye dokunmak isteyecek ve onun ne olduğunu öğrenmeye çalışacaktır. Tabi, bu sürede kırdığı döktüğü şeyleri toplamak siz hamarat annelere kalıyor. Kendisine zarar vermemesi için her an göz hapsinizde bulunması iyi olacaktır.  Bebek burçları arasında en meraklı bebek olan Akrep, sizi soru yağmuruna tutacaktır ona en doğru cevapları vermeye çalışmalısınız. 

Bebeğinizi Özgür Bırakın!

Merakının yanı sıra kararsız da olan Yay burcu bebeğinin çeşitli yetenekleri vardır ve ruh halinin değişimine göre bu yetenekler arasında gidip gelir. Yay Burcu bebeğinize öğretmeniz gereken en başlıca şey, başladığı işi bitirmesi ve yarım bırakmamasıdır. Çünkü o değişken ruh hali yüzünden önündeki işi bitirmeyip oradan oraya atlayacaktır. 

En özgür bebek burcu olan Yay, çevresiyle çok kısa sürede iletişim kurabilir. Bu yüzden pek çok arkadaşı olacaktır ve bu arkadaşları ile sürekli birlikte oyun oynamak isteyecektir. Bu konuda ona anlayış gösterin.