Bebek Odası Dekorasyonu

Hamilelik haberi alındıktan sonra bebek odası dekore edilmeye başlanır. Cicili bicili eşyalara odaklanmadan doğru ve karmaşadan uzak renk seçimlerine odaklanmak en iyisi. Ayrıca güvenliğe yönelik uygulamalarda yapılmalıdır. Oda yeterinde ışık olmalı ve karmaşık renklerden uzak olmalıdır.

Hamilelik haberi alındıktan sonra anne ve baba adaylarını bir heyecan kaplar. Neler alınacağının listesi çıkarılır ve sırayla akla gelen herşey alınmaya başlar. Acaba pembe mi, mavi mi diye düşünmeden olmaz... Bebek kıyafetleri, oyuncaklar, bez, mama, biberon vb. şekilde alınacaklar uzar gider. Peki ya bebek odaları?

Bebek odası dekorasyonu içinde ayrı bir zaman harcanması gerekliliği tüm ebeveynler tarafından kabul edilecektir. Bebeğin beşiği, dolabı, komidini, sifonyeri, bebek odası halısı, perdesi, lambası vb. herşeyin seçimi oldukça önem taşımakta.

Bebek odası dekorasyonunda ilk önemli şey renk seçimi, çünkü yeni doğmuş bebeğinizi bir renk karmaşasına sokmanız huzursuz bebekler demektir.

Sizler için Gebelik ve Annelik Facebook sayfamızda paylaştığımız "Bebek Odası Dekorasyonu Örnekleri" kategorimizde bugüne kadar bir çok oda dekorasyon fikirine yer verdik ve vermeye devam ediyoruz. Sayfamızda yer alan bazı bebek odası dekorasyon fikirlerini sizinle paylaşmak istedik.

Bebekleriniz için yeni dekorasyon fikirlerine ihtiyacınız varsa ve bunun için dekorasyon örneklerini ve renk çeşitliliğini inceliyorsanız işte size bir kaç mobilya ve renk örneğide bizden:

Bebek Odası Dekorasyonu Örnekleri

mavi bebek odası dekorasyonu

Mavi Renk Bebek Odası

kırmızı beyaz bebek odası dekorasyonu

Kırmızı Renk Bebek Odası

mor lila bebek odası dekorasyonu

Mor Lila Renk Bebek Odası

sarı bebek odası dekorasyonu

Sarı Renk Bebek Odası

turuncu beyaz bebek odası dekorasyonu

Turuncu Beyaz Renk Bebek Odası

beyaz pembe bebek odası dekorasyonu

Beyaz Pembe Renk Bebek Odası

gri laci bebek odası dekorasyonu

Lacivert Gri Renk Bebek Odası

ahsap bebek odası dekorasyonu

Ahşap Mobilyalı Bebek Odası

klasik bebek odası dekorasyonu

Klasik Mobilyalı Bebek Odası

eğlenceli bebek odası dekorasyonu

Eğlenceli Bebek Odası Dekorasyonu

turuncu bebek odası dekorasyonu

Turuncu Renk Bebek Odası