Mayo Bebek Bezi

Anneleri sevindiren bir ürün olan mayo bezler yaz döneminde en büyük yardımcınız olacak. Bebek bezi gibi şişmeyen ve ağırlaşmayan mayo bezler son derece kullanışlı. Ancak seçim yaparken mutlaka güvenilir firmaların ürünlerine yönelin.

Bebeklerini sağlıklı ve keyifli bir süreç eşliğinde büyütmek isteyen anneler, yeniliklerden de haberdar olmalı. Geliştirilen yeni ürünler, anne ve babaların yaşadıkları sorunları minimuma indirgeyebiliyor. Bu ürünlerden biri de mayoz bez. Özellikle yaz sezonunda bebeklerin havuz ve deniz keyfi yapmasını sağlayan mayo bezler aslında annelerin uzun süredir beklediği bir ürün.

mayo bebek bezi

Bilindiği gibi çocuklar suyu sever. Su içerisinde zaman geçirmek onların hem güzel vakit geçirmesini sağlar, hem de gelişim süreçlerini destekler. Ancak anneler maalesef bebeklerini güven içerisinde havuza ya da denize sokamıyor. Henüz tuvalet alışkanlığını kazanamamış olan tüm bebekler için aynı durum geçerli. Ancak mayo bezler sayesinde artık b sorun da tarihe karıştı.

Mayo Bezin Özelliği Nedir?

mayo bez yorum

Bebeklerin hem havuza hem de denize güvenle girmesini sağlayan mayo bezlerin dış yüzeyi suya dayanıklı bir malzemeden imal ediliyor. Ancak buna karşın bebeklerin son derece hassas olan ciltleri ile de uyumlu. Eğer kalite düzeyi yüksek, güvenilir bir markanın mayo bez çeşitlerini tercih ederseniz asla tahriş ya da kızarıklık gibi cilt sorunları da yaşamıyorsunuz.

Mayo bezlerin bir diğer özelliği de normal bebek bezleri gibi şişmiyor ve ağırlaşmıyor olmasıdır. Bebek bezleri suya girdiğinde şişer ve ağırlaşır. Dolayısıyla bebekleri rahatsız eder. Oysa mayo bezler klasik bebek bezleri gibi suya girdiğinde şişmiyor. İçerisinde yüksek emicilik özelliğine sahip tanecikler var. Bu sayede sıvıyı hemen emerek dışarıya sızmasını da engelliyor.

mayo bebek bezi kullanim

Pek çok marka sızmaya karşı önlemini de bariyerlerle almış durumda. Böylece yaşanabilecek olası kazalar da ortadan kalkmış oluyor. Tüm bebekler hijyenik bir şekilde havuz keyfi yapabiliyor. Bebeklerin daha kolay alışması için üst yüzeylerinde sevimli çizgi karakterlerin kullanıldığı mayo bezler de piyasada mevcut. Dilerseniz tercihinizi bu ürünlerden yana da yapabilirsiniz.