İÇERİK KATEGORİLERİ

Sabah 5de Oğlumu Kucağıma Aldım

Sizden gelen doğum hikayelerimize yenisi ile devam ediyoruz. Gebelik ve Annelik sayfa takipçimizin yollamış olduğu normal doğum öyküsünü okuduğunuzda sizde normal doğumun nasıl gerçekleşebileceği hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

Merhaba bende doğum hikayemi sizlerle paylasmak istiyorum...

Ilk çocuğumu kucağıma alçaktım çok heycanli ve bir o kadarda korkuyordum dogumdan.

38 haftalıktım ve gece yatmadan önce yine korku dolu doğum sahneleri gecti gözümün önünden, ama doğuma halen var falan diye kendime moral veriyordum. Oysa o gecenin sabahi ıslak uyandim ne olduğunuda anlamadım.

normal doğum öyküsü

Önce affedersiniz altıma yaptım diye düşündüm, sonra baktım ki suyum gelmiş... Hemen ambulansı aradim eşimi uyandırmaya çalıştım baktim ki uyanmıyor; suyum geldi dedim...  Eşim yataktan bir firladi ne yapayım, ne edeyim söyle dedi. Bir panik yaptı o sahneleri asla unutamam.

Ambulansla sabah 7'de hastanedeydik. Açılman yok bekliyecez dediler. Ikinci gün suni sancı verdiler ve tüm gün ve gece boyunca sancılardan kıvrandım. Açılmam olmadığı için bir türlü doğumum başlamamıştı.

Sonunda hemşire suya girmemi söyledi ve suya girdigimde birden on santim açıldı  ve doğumum başlamıştı. Oğlumu sabah 5'te normal dogumla kucağıma almıştım cok mutlu olmustum.

Allah herkese bu mutlulugu nasip etsin inşallah...


<< Önceki Hikaye Sonraki Hikaye >>
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK YAZILAR