Bebek Burcu ve Astroloji Arasındaki İlişki

Hamilelik haberini duyduktan sonra ebeveynlerin merak duyduğu başlıca konulardan birisi de doğduğu süreçte hangi burç grubuna dahil olacağıdır. Anne ve babalar, burcun özelliklerinden ziyade heyecan içinde nasıl bir bebek olacağı konusunda sabırsızlanırlar.

Netice de her ebeveyn sağlıklı ve huzur veren bir dönem içerisinde bebeklerinin dünyaya gelmesini isteyecektir. Toplumda gelecek haritasının  genellikle annenin doğum anı sonrasında belirlendiği konusu hakimdir. Ancak bebeğiniz, karnınıza düştüğü andan itibaren astronoloji dünyası ile iç içedir. Yani hamilelik döneminde, gelişen tüm güneş tutulmalarından ve en son yaşanan dolunay / yeniay gibi çeşitli özel durumlardan etkilenebilir.

bebek burçları ve astroloji

Sezaryen Doğum Bebek Kimliğinde Etkili

Doğumunu sezaryen yöntemi ile yapmak isteyen ebeveynler, böylelikle doğacak bebeklerini kadere bağlı olan olumsuz olaylara karşı koruyabilirler. Örnek vermek gerekirse, bebeğinin akrep burcunda doğmasını istemeyen bir anne, doğumunu 1-2 saat sonra gerçekleştirerek Terazi burcunda bir bebek dünyaya getirebilir. Burç özellikleri konusunda yapılacak değişimler, aynı zamanda anne ile bebeğin arasında uyumlu bir bağ oluşturmak açısından da son derece önemlidir. Ancak analizlerde birtakım hususları göz ardı etmemek gerekir.

Seçtiğiniz astrolog, alanında ayrıntıları analiz edebilecek düzeyde değilse burç özelliklerini taşıma noktasında sorunlar yaşanabilir. O nedenle hamilelik döneminde bir astrologdan yardım almak istiyorsanız her zaman alanında deneyimli profesyonel kişileri tercih etmeye çalışmalısınız. Olumsuzlukları en az düzeye indirgeyen bir doğum saati, hem bebeğiniz hem de sizin için faydalı olacaktır.