Biberon Almayan Bebeklere Kaşık Biberon

Bebeğiniz emzirme dönemi sonrasında ya da ek gıdaya geçtiğiniz dönemde biberon kullanmayı reddedebilir. Asla paniğe kapılmayın. Biberon ile beslenmeyi reddeden bebekler için tasarlanmış olan kaşık biberon modelini tercih edebilirsiniz. Kolay kullanım özelliğine sahip kaşık biberonlar bebekler için de gayet güvenli!

Bebekleri biberon ile beslemek gerekiyor. Ancak bazı anneler ne yaparsa yapsın bebeklerini bir türlü biberona alıştıramıyor. İşte bu durumda devreye biberon ile beslenmekten hoşlanmayan bebekler için özel olarak tasarlanmış ürünler giriyor. Örneğin kaşık biberon! Kullanımı son derece kolay olan kaşık biberon modeli bebeklerin klasik biberon modeline göre daha az reddettiği bir ürün çeşidi.

Kaşık Biberon Kullanimi

Kaşık Biberon ile Bebeği Nasıl Beslemelisiniz?

Aslında bu biberon modellerinin diğerlerinden çok büyük farkı yok. Hem süt vermek için hem de sıvı ek gıdalarla bebeğinizi beslemek için kaşık biberon kullanabilirsiniz. Bu tasarımda kaşık formunda bir silikon hazne yer alıyor. Bebeğinize kaşık ile yemek yeme alışkanlığı da kazandırıyor. Yani sadece biberon ile beslenme döneminde değil, bebeğinizin biberondan vazgeçme döneminde de bu ürünü kullanabilirsiniz.

Ayrıca bebeğinize vitamin vermeniz gerektiğinde ya da şurup içirmeniz gerektiğinde de hiç tereddüt etmeden kaşık biberon modellerini kullanabiliyorsunuz. Bu tasarım, emzirme döneminde olan anneler için mutlaka denenmesi gereken ürünler arasında yer alıyor. Çünkü bebeklerin anne göğsünü reddetme olasılığını da düşürüyor.

Kaşık Biberon Nedir

Kullanımı ise son derece kolay!

Anne silikon olan haznenin her iki yanına hafif bastırdığında bebeğin alabileceği miktarda mama ya da süt hazneye doluyor. Özel emniyetli bir valf sistemine sahip olan kaşık biberonu kullanmak işte bu kadar kolay…

Ürünü hem bebek ürünleri satan mağazalarda hem de e-ticaret sitelerinde gayet uygun fiyatlar eşliğinde bulabilirsiniz.