Emzik Almayan Yeni Doğanlar İçin Emzik

Bebekler için emzik anne karnında gelişen emme içgüdülerini kullanmalarını sağlayan çok önemli bir obje… Ancak bazı bebekler emzik almayı istemeyebiliyor. Bu bebekler için özel olarak geliştirilmiş olan Philips Sootie emzik modeli bebeklerin sakinleşmesine yardımcı oluyor. Güvenli bir kullanım sunan emzik çeşidi aynı zamanda bebeklerin diş çıkarmaları esnasında da büyük katkılarda bulunabiliyor.

Bebekler için emzik aslında sanıldığından çok daha önemlidir. Çünkü bir yandan sakinleşmelerini sağlayan emzik diğer yandan bebeklerin emme içgüdülerini de eşlik eder. Bu sayede emzirme döneminde bebeklerin beslenmesine dair sorunlar yaşanmaz. Ancak her bebek dünyaya “merhaba” dediğinde direk olarak emzik kullanmayı reddedebiliyor. İşte bu durumda devreye Philips Soothie emzik modeli giriyor.

Philips Avent Soothie Emzik

Yıllardır alıştığınız klasik emzik modellerinden her yönüyle daha farklı olan bu tasarım, emzik almayı reddeden yeni doğan bebekler için özel olarak üretildi. Ortodontik bir yapıya sahip olduğundan tüm anneler bebekleri için bu emzik modelini güvenle tercih edebilir.

Philips Soothie Emzik Neden Farklı?

Anneler bebekleri için kullanacakları her türlü malzemeye maksimum düzeyde hassasiyet gösterir. Özellikle bebekleri için zararlı olabilecek içerikler barındıran ürünleri tercih etmezler. Philips Sootie emzik farkını işte bu noktada da net bir şekilde ortaya koyuyor. Çünkü BPA içermiyor. Avent düzeyi de sıfır! Aynı zamanda gayet ideal bir esneklik düzeyine sahip olması da annelerin içini rahatlatıyor.

Philips Soothie Emzik

Philips Soothie Emzik Neden Çok Güvenli?

Tek parça olması, parçaların kopması ve bebeğin ağzına kaçması endişesini ortadan kaldırıyor. Silikon malzemeden üretilmiş olan emzik modeli sevimli bir görünüme sahip. Asla kopmadığından bebeklerin diş çıkarma döneminde ve hatta dişleri çıktıktan sonra da anneler güvenle kullanabiliyor.

Bebeklerin Diş Çıkarmasına Yardımcı Olan Emzik

Koruma bölümü de gayet ideal ölçülerde tasarlanmış. Bebeğin yüz bölgesinde herhangi bir rahatsızlığa ya da kızarıklığa neden olmuyor. 3 aylık bebeklerin kullanımı için uygun olan emzik modeli bebeklerin hem dişlerinin hem de diş etlerinin doğal gelişimine de büyük bir katkı yapıyor. Hem ön hem arka hem de yan bölümdeki dişlerin daha kolay ve daha hızlı çıkmasına yardımcı oluyor.

Philips Soothie Emzik Yorum

Emzik bebeğin yüzüne tam olarak oturduğu için hareket ederken düşme riski de bulunmuyor. Anne memesine çok yakın bir forma sahip olduğunu da unutmamak gerekiyor. Ftalat da içermeyen Philips Soothie emzik kolay yıpranan bir yapıya sahip değil. Bu yüzden uzun süre deforme olmadan ve yıpranmadan kullanılabiliyor. Yurt dışında da bebekler için en çok tercih edilen emzik çeşitlerinden biri olması, beklentileri fazlasıyla karşılayan özelliklere sahip olması ile çok yakından ilgili…