Songül Hanımın Doğum Öyküsü

Çok severek evlenen Songül Hanımın hamile olduğunu öğrenmesi ve doğuma kadar geçen sürede yaşadıklarını anlattığı doğum hikayesi.

Biz çok severek evlendik, bu yüzden evliliğimizi hemen bebekle taçlandırmak istiyorduk ancak evliliğimizin 9. ayında öğrendim yavrumu.

Sabah çok heyecanla 06.50'de uyandım ve test yaptım ve pozitif... Eşimi uyandırdım ama uyku sersemi "hayırlısı olsun" dedi ve yattı; taki 10 dakika sonra o da çok sevindi hem de benden çok, ben tepkisiz kaldım.

doğum hikayeleri

Derken derken bulantılarım başladı 7 haftada, ama 12. haftada tamamen bitmişti çok şükür. Benim tansiyonum hep düşüktü ama beni yatırmadı derken kırk hafta doldu bizim hanımda tık yok :) doktora gidiyorum birşey yok deyip geri gönderiyor. Artık ufaktan sancılarımda başlamıştı.

Doğum gecem ile ilgili eşimin aklında kalan tek şey saati sormam olmuş. Çünkü dakika takibi yapıp sancım sıklaşınca gitmek istiyordum ama sabaha karşı doktorunun özel muayenesine gittiğimde acil sezeryan dedi çünkü bebeğimin eşi kireçlenmeye başlamış hemen saat dokuzda ameliyata alındım ve 09.13'te kızım dünyaya geldi çok şükür...

ARTIK BENDE BİR ANNEYDİM, BENİM DE BİR YAVRUM, MELEĞİM VARDI... Çok şükür dokuz aylık oldu bile günler şu gibi akıp geçiyor canparem.


<< Önceki Hikaye Sonraki Hikaye >>