Eymen Bebeğin Doğumu

Merhabalar, okuduğum hamilelik hikayelerinden en ilginç olanlarından biri de benim diye düşündüm size yazmaya karar verdim. Kabul ederseniz sevinirim... Benim hamilelik hikayem çok ilginç başladı; 2 yıllık evliyim ama çocuk düşünmüyorduk, hep kariyer ve ev almak gibi planlarımiz olduğu için hep erteliyorduk.

Ben 25 yaşındayım fakat 17 yaşından beri hep adet düzensizliği yaşıyorum. Yaşadığım şehirde gitmediğim doktor kalmadı fakat hep hap ile tedavi çocuğun tedavi ile olur hele bir kaç tanesi dünyamı başıma yıktı, asla çocuğun olmayacak diye...

Neyse yeni bir işe girmiştim bu sırada gıda mühendisiyim, hızlı bir tempoda çalışıyordum aynı zamanda ev almıştık ve ev taşıyacaktım bu hızlı tempoda neler olduğunu fark edemedim. Sabah bulantilarim oluyor fakat yoğunluğa yoruyordum.

umut dolu dogum hikayesi

Ama sürekli adet oluyorum adet düzenleyici hapları içiyorum nasıl olsa çocuğum olmayacak diye kendimi hiç bir şekilde sakınmıyorum. Yine günlerden izinli olduğum gün anneme ziyarete gittim annem bana hamilesin sen, kilo aldın diyor bende haplar şisirdi beni adet ödemi diyorum. Ayni gün çarşıya çıktım arkadaşımla karşılaştım arkadaşım yürü hamilesin bir eczaneye gidip gebelik testi alacaz dedi. Hayır ben hamile falan değilim öyle bir ihtimal yok dedim kilo aldım dedikçe beni zorla eczaneye götürdü ve hamilelik testi aldırdı.

Ve şaka gibi bir kafenin lavabosuna soktu beni ve o mucize sonucu gördük, pozitif...

Ben şok içindeyim ve kolumdan tuttuğu gibi beni doktora götürdü ultrosonda herseyi gördüm 6 aylık ve erkek bebeğiniz olacak dediler. Kalp atışını dinlettirdi doktor ama aglamaktan şoktan onu bile duyamadım, oradan çıktım ilk bulduğum yere oturdum hemen eşimi arayıp müjdeyi verdim ve oda benim gibi şokta.

Böylece Allahım'ın mucizesi evladımı 15 Temmuz'da kucağıma aldım. Eymen'ime kavuştum...

O yüzden diyorum ki hiç bir zaman umudunuzu yitirmeyin, Allahtan isteyin, Rabbim isterse herşey olur...

Mucize Eymen'imizin hikayesi böyle iyi gunler dilerim herkese...


<< Önceki Hikaye Sonraki Hikaye >>